MAAWSPORT LIGA – 4 kolejka

Za nami również IV kolejka HLPN MaawSport Ligi. Po spotkaniach rozegranych w niedzielę 4 grudnia samodzielnym liderem została drużyna Granicznych Rolnika, która w tabeli wyprzedza MaawSport Team i Pogoń I. W bezpośrednim spotkaniu tych ekip lepsi okazali się Ci pierwsi wygrywając nieznacznie 2:1. Poza Granicznym Rolnikiem wysokie zwycięstwa zanotowały również Pogoń I, Kozak Squad i Kormed Lubaczów.

Więcej

ALPS – 4 KOLEJKA

W sobotnie popołudnie 3 grudnia odbyła się IV kolejka ALPS w piłce siatkowej. Na fotel lidera po zwycięstwie nad AS Młodów awansowała drużyna ZS Lubaczów. Zwycięstwa za 3 pkt zanotowały również Sanitex Lubaczów oraz Auto-Test Lubaczów, dla którego były to pierwsze zdobycze punktowe w rozgrywkach.

Więcej

MAAWSport Liga – 2 kolejka

W niedzielę, 20 listopada rozegrano drugą serię zmagań Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej – MAAWSport Liga. W pięciu rozegranych tego dnia spotkaniach na hali sportowej Zespołu Szkół im. Józefa Kustronia strzelono łącznie 38 goli. Najwięcej z nich, bo aż 12 padło w zakończonym remisem spotkaniu między Cieszanów Team, a KP PSP Lubaczów.

Więcej
Loading