III miejsce w X Ogólnopolskim Zimowym Turnieju Piłki Nożnej RESOVIA WINTER CUP 2016

Drużyna z Miejskiego Ośrodka Sportu w Lubaczowie Młodzik Starszy, rocznik 2003 z trenerem Wiesławem Połuchem zdobyła III miejsce w X Ogólnopolskim Zimowym Turnieju Piłki Nożnej RESOVIA WINTER CUP 2016. Organizatorem turnieju była CWKS RESOVIA Rzeszów. Zawody zostały rozegrane 6 lutego w Hali Sportowej Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej.

Więcej

Nauczyciele najlepsi podczas II Turnieju Jednostek

6 lutego 2016 r. na hali sportowej Publicznego Gimnazjum Nr 2 odbyła się II edycja Turnieju Jednostek o Puchar Burmistrza Miasta Lubaczowa. Do rozgrywek przystąpiło pięć drużyn: Nauczyciele, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie, Prawnicy oraz Ratownicy Medyczni i Oddział Celny w Budomierzu.

Więcej

Mecz z cyklu Śladami Jana Pawła II

W sobotę 9 stycznia w 25 rocznicę wizyty Jana Pawła II w Lubaczowie na hali sportowej Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia został rozegrany 57 mecz z cyklu „Śladami Jana Pawła II”. Kadra Lubaczowa + 35 podejmowała na własnej hali Kadrę Polski + 35.

Więcej

Fabryka Zdrowia CUP 2016 dla Miejskiego Ośrodka Sportu w Lubaczowie

3 stycznia drużyna Miejskiego Ośrodka Sportu w Lubaczowie – Młodzik Starszy (rocznik 2003) prowadzona przez trenera Wiesława Połucha uczestniczyła w turnieju piłki nożnej „Fabryka Zdrowia CUP 2016”, w którym zajęła 1 miejsce! Organizatorem była Fabryka Zdrowia Akademia Sportu w Zarzeczu. Zawody zostały rozegrane w Hali Sportowej GOSiR Zarzecze.

Więcej