Miejski Ośrodek Sportu w Lubaczowie

Młodzicy

Treningi  Trampkarz młodszy                                                            

Trener Rafał Dudzic 

 

środa 23.07.2014 godzina 1630 MDK zbiórka na mecz!

Viktoria Stary Dzików - Mos Lubaczów - mecz sparingowy

czwartek 24.07.2014r. godzina 1700 stadion

piątek 25.07.2014r. godzina 1700 stadion

 

 

                                  

Treningi:  Młodzik Starszy 

Trener Robert Machczyński

                                                                                                                                                

Aktualności:

 

 

  Uwaga!!!

                                        Nastąpił podział na grupy A i B poniżej plan treningów i lista zawodników z danej grupy:

Grupa A     

                                                                   Treningi  :                                                                                            

Przerwa wakacyjna do 08.08.2014

 

 1. Antosz Kacper                                                                                         

2. Babij Łukasz                                                                                           

3. Żak Patryk                                                                                          

 4. Dryblak Marcin                                                                                         

5. Furgała Maciej                                                                                             

6.Grabowski Maciej                                                                                     

7. Hulak Klaudiusz                                                                                           

8.Lesiczka Jakub                                                                                              

9.Misztal Gabriel                                                                                              

10. Mozol Szymon                                                                                          

11. Mróz Jakub                                                                                                 

12. Obirek Bartosz                                                                                            

13. Połuch Szymon                                                                                            

14. Dubniewicz Piotr                                                                                              

15. Sawkiewicz Jakub                                                                                         

16. Sęga Patryk                                                                                         

17. Kacper Kalita                                                                                  

18.Szmagara Karol                                                                                              

19. Tryniecki Michał                                                                                          

20. Ważny Konrad                                                                                             

21. Welcz Patryk

22.Dawid Staworzyński

23. Czała Dawid

24. Żdan Cezary

25. Witkoś Aleksander

26. Andrzej Antosz

 

 

Grupa B

 

Treningi:

 

Przerwa wakacyjna do 08.08.2014r.

 

1.Abramowicz Jan

2. Junik Kacper

3.Garus Michał

4. Kobylarz Cezary

5.Głuszyk Bartosz

6.Mazurkiewicz jakub

7.Michalec Miłosz

8.Misztal Mateusz

9.Mielnik Dawid

10.Motyl Kamil

11.Mroczko Bartosz

12.Rawski Kacper

13.Nowak Norbert

14.Ozimek Michał

15.Reizer Konrad

16. Świdniak Kacper

17.Wypych Jakub

18. Tasior Dawid

19.Mielnik Błażej

20.Florek Dawid

21.Materka Adrian

22.Bułas Krystian

23.Zając Kamil

24.Lesiczka Maciek

25.Ważny Michał

26.Stachów Maksymilian

27.Antonik Karol

28.Drozda Mikołaj

 

 

Aktualności:

 

 

 

TABELA KOŃCOWA MŁODZIKA STARSZEGO

Lp. Nazwa drużyny   M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 28 75 24 3 1 97 - 19 +78
2.
herb
plus 28 71 23 2 3 138 - 27 +111
3.
herb
minus 28 70 22 4 2 87 - 21 +66
4.
herb
bz 27 54 16 6 5 80 - 45 +35
5.
herb
bz 28 51 16 3 9 96 - 60 +36
6.
herb
bz 28 42 12 6 10 79 - 65 +14
7.
herb
plus 28 40 12 4 12 68 - 44 +24
8.
herb
bz 28 40 12 4 12 61 - 67 -6
9.
herb
bz 28 36 11 3 14 41 - 66 -25
10.
herb
minus 27 35 10 5 12 45 - 47 -2
11.
herb
bz 28 26 8 2 18 46 - 74 -28
12.
herb
bz 28 23 7 2 19 59 - 144 -85
13.
herb
bz 28 22 6 4 18 19 - 53 -34
14.
herb
bz 28 11 3 2 23 21 - 76 -55
15.
herb
bz 28 6 2 0 26 28 - 157 -129

 

 

 
TABELA KOŃCOWA MŁODZIKA MŁODSZEGO

Lp. Nazwa drużyny   M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 28 78 26 0 2 147 - 32 +115
2.
herb
bz 28 69 23 0 5 85 - 20 +65
3.
herb
bz 28 68 21 5 2 79 - 12 +67
4.
herb
plus 28 56 18 2 8 99 - 46 +53
5.
herb
minus 28 51 15 6 7 60 - 23 +37
6.
herb
bz 28 46 14 4 10 56 - 51 +5
7.
herb
plus 27 38 12 2 13 47 - 38 +9
8.
herb
minus 28 36 11 3 14 49 - 51 -2
9.
herb
bz 28 35 9 8 11 61 - 70 -9
10.
herb
bz 28 34 10 4 14 47 - 69 -22
11.
herb
bz 28 29 8 5 15 44 - 56 -12
12.
herb
bz 27 25 8 1 18 53 - 65 -12
13.
herb
bz 28 21 6 3 19 31 - 62 -31
14.
herb
bz 28 12 4 0 24 28 - 164 -136
15.
herb
bz 28 7 2 1 25 14 - 141 -127